2017.

Majk Bartlet: Ljubav ljubav ljubav

Atelje 212 - Beograd
režija: Alisa Stojanović

 

2014.

Mila Mašović – Nikolić: Hormoni

Gradsko pozorište – Podgorica
režija: Alisa Stojanović

 

2012.

Tena Štivičić: 7 DANA

Gradsko pozorište – Podgorica
režija: Alisa Stojanović

Aleksandra Glovacki: PETAR PAN

Dečje pozorište – Subotica
režija: Predrag Štrbac

 

2011.

Miloš Radović: Trst

Atelje 212 - Beograd
režija: Alisa Stojanović

Rober Lapaž i Mari Brasar: Poligraf

Jugoslovensko dramsko pozorište - Beograd
režija: Vladimir Popadić

2009.

Tatjana Ilić: Mačak u čizmama

Pinokio – Zemun
režija: Alisa Stojanović

Branislav Nušić: Pokojnik

Toša Jovanović – Zrenjanin
režija: Predrag Štrbac

 

2008.

Jasmina Reza: Bog masakra

Atelje 212 - Beograd
režija: Alisa Stojanović

 

2007.

Jelena Mijović: Planeta specijaliteta

Malo pozorište "Duško Radović" - Beograd
režija: Alisa Stojanović

Patrik Marber: Don Žuan u Sohou

Atelje 212 - Beograd
režija: Alisa Stojanović

Tanja Ilić: Snežana i sedam patuljaka

Pinokio - Zemun
režija: Gorčin Stojanović

Tanja Ilić: Posle zabave

Beogradsko dramsko pozorište
režija: Alisa Stojanović

 

2006.

Piter Šefer: Amadeus

Beogradsko dramsko pozorište
režija: Alisa Stojanović

Aleksandra Glovacki: Bastien i Bastiena

Dečje pozorište - Subotica
režija: Predrag Štrbac

Mir - Jam, Mihiz: Ranjeni orao

Atelje 212 - Beograd
režija: Alisa Stojanović

Branislav Nušić: Put oko sveta

BK - Beograd
režija: Predrag Ejdus

 

2005.

Petar Kočić: Jazavac pred sudom

Zvezdara teatar - Beograd / Narodno pozorište - Banja Luka
režija: Pavle Lazić

 

2003.

Peter Horvat: Snežana i sedam patuljaka

Dečje pozorište - Subotica
režija: Predrag Štrbac

Branislav Nušić: Svet

Sterija - Vršac
režija: Pavle Lazić

Karlo Goldoni: Ribarske svađe

Narodno pozorište, Raša Plaović - Beograd
režija: Goran Ruškuc

Aleksandar N. Ostrovski: Kola mudrosti - dvoja ludosti

Narodno pozorište - Subotica
režija: Predrag Štrbac

Ana Đorđević: Čardak ni na nebu ni na zemlji

Boško Buha - Beograd
režija: Ana Đorđević

 

2002.

Zemlja - Prostor

AP Krsmanac - Beograd
režija: Doroteja Šreder

 

2001.

Nikolaj V. Gogolj: Nos

AP Krsmanac - Beograd
režija: Predrag Kalaba

Brana Crnčević: Prijateljstvo - zanat najstariji

Toša Jovanović - Zrenjanin
režija: Predrag Štrbac

Pir u vreme kuge

AP Krsmanac - Beograd
režija: Dimitrije Ilić

Anđelo B. Rucante: Mušica

FDU, Mata Milošević - Beograd
režija: Goran Ruškuc

Karel Čapek: Velika doktorska bajka

Sterija - Vršac
režija: Predrag Kalaba

Kapsula-Spomenik

AP Krsmanac - Beograd
režija: Goran Cvetković

 

2000.

Circo Mortale

AP Krsmanac - Beograd
režija: Slaviša Rajković

Sofokle: Antigona

AP Krsmanac - Beograd
režija: Goran Cvetković / Marko Popović

Smrt Pere Radakovića

Arena, Erlangen - Nemačka
režija: Petar Pejaković

Stevan Koprivica: Kada porasteš bićeš ja

Boško Buha - Beograd
režija: Ana Đorđević

 

1999.

Izbeglice

AP Krsmanac - Beograd
režija: Goran Cvetković / Andre Žoles

Dušan Popović - Ana Đorđević: Vilenjak

FDU, Mata Milošević - Beograd
režija: Ana Đorđević

Oskar Vajld: Zvezdani dečak

Malo pozorište "Duško Radović" - Beograd
režija: Ivana Vujić

Vesna Perić - Predrag Štrbac:
O čemu mislimo kada govorimo o ljubavi (Play Chehov!)

Atelje 212 - Beograd
režija: Predrag Štrbac

 

1998.

Viljem Šekspir: Romeo i Julia

AP Krsmanac - Beograd
režija: Goran Cvetković

Ežen Jonesko: Ćelava pevačica

AP Krsmanac - Beograd

Egon Vulf: Papirviragok

Holdvilag, Budimpešta - Mađarska
režija: Goran Cvetković

 

1997.

Piter Vajs: Mara - Sad

AP Krsmanac - Beograd
režija: Goran Cvetković